İade Koşulları

- Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler üretici firmalardan orjinal olarak kapalı ambalajlarda tarafımıza ulaşmaktadır.
Tüm elektronik cihazlar (esigara kitleri, piller, şarj aletleri) sipariş hazırlık aşamasında, tarafımızdan açılarak kontrol edildikten sonra gönderilir. Bu yüzden siparişinizi teslim aldıktan hemen sonra, ürününü kontrol ederek iletişime geçmeniz gereklidir.
- Ürünler test edilip gönderildiği için, teslimat süresinden sonra gelen  iade talepleri kabul edilmeyecektir. Belirtilen süre dışındaki sorunlar için ürünün üreticisi ile iletişime geçiniz.
- Sitemizde satışa sunulan tüm sıvılar, üretici firmalarından orjinal halinde, ağızları kapalı ve kilitli  olarak teslim edilmektedir. Satışa sunulan likitlerde kapak açımı, bölme, seyreltme vb.  işlemler uygulanmaz.
Hijyen sebebiyle satın alınan likitlerin iadesi ve değişimi, açılmamış olsalar dahi mümkün olmamaktadır

- İade formu doldurulup, tarafımızdan iadesi kabul edilen ürünleri kendi ambalajında ve   kutusunda gönderiniz. Aksi takdirde, tedarik ettiğimiz firmalar da bizden bu şekilde iade  kabul etmeyecekleri için, iade talebiniz geçersiz sayılacak ve ürün tarafınıza kargo ücreti  sizin ödemeniz koşuluyla geri gönderilecektir.

- Tarafımızdan yanlış veya eksik gönderilen ürünlerle ilgili sitemizin iletişim bölümünden  bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu durumlarda, sizin talebinize göre para iadesi veya kargo  masrafları tarafımızdan karşılanarak, eksik ürünün telafisi en kısa sürede gerçekleştirilir.

- Bekleme ve hazırlık durumundaki siparişlerinizin iptali için, iade formu oluşturmayıp, info@sigaramo.com adresinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz

Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.